Objednávka

Jedálniček na mieru presne pre mňa

  • ÁNO
    Objednávam si službu Návrh, úprava a spracovanie stravovacieho režimu - Jedálniček na mieru + vstupnú konzultáciu s anamnézou môjho zdravotného a nutričného stavu a kontrolou po 1 mesiaci. :)
  • ÁNO
    Viem, že dostanem podrobný jedálniček na mieru so 70 - 75 receptami, odborné odporúčania a vstupnú konzultáciu prostredníctvom nutričnej a zdravotnej anamnézy.
  • ÁNO
    Viem, že k vyhotoveniu jedálnička je nutné vyplniť nutričnú a zdravotnú anamnézu, ktorá mi príde emailom po zaplatení programu.

Do poznámky môžete zadať o aký typ jedálnička máte záujem. Ak si nie ste istý/á, navrhneme vám ten najlepší pre vás podľa vášho cieľa pri vstupnej konzultácii v dotazníku.

Tu starostlivo vyplňte svoje údaje:

Ing. Petra Pavuková

Nutricionistka
Nutricionistka, špecialistka s univerzitným vzdelaním na výživu a zdravie človeka. Osobne vám prostredníctvom stravovacieho režimu pomôžem so všetkým čo potrebujete na zdraví napraviť alebo čo chcete stravovaním získať. Správnou stravou dodávate svojmu telu životnú energiu a získavate zaslúžené zdravie.

Stravujem sa podľa odporúčaní v stravovacom pláne. Vďaka individuálne stravovaciemu plánu sa mi po prvých týždňoch podarilo zhodiť 3,1 kg :) Jem pravidelne, mimo jedálnička nejem nič iné. Nemám chuť na sladké a zlepšila sa mi pevná vôľa, nepodľahnem pokušeniam len tak ľahko. Cítim sa ľahšie. Najviac sa mi na tomto programe páči to, že je pestrý, návody na prípravu sú jednoduché a rýchle. V podstate sa nemusím nijako obmedzovať, lebo môžem jesť všetky potraviny. Tento plán mi dáva väčšiu slobodu pri výbere jedál. Môžem si vybrať také jedlo na aké mám momentálne chuť alebo dostupné suroviny doma. Predtým som mala urobený jedálniček na každý deň a to ma niekedy obmedzovalo. Tento program ma baví, príprava komplet jedla na nasledujúci deň mi nezaberie viac ako polhodinu. Mrzí ma len to, že som si ho neobjednala skôr :)

Zuzka Kmecová, Lemešany

Keďže rada športujem a venujem sa hlavne behu, zaujímalo ma ako sa stravovať zdravo a vyvážene, aby som mala energiu na šport a zároveň sa neúmyselne neprejedala, prípadne nejedla príliš málo. S jedálničkom som za 5 týždňov zhodila 5 kg a to hlavne na tuku, čo ma potešilo asi najviac.

Zuzana Sabolová, Prešov

Už po prvých 2 týždňoch bolo moje trávenie upravené a zmeny boli viditeľné. Únava sa vytrácala napriek tomu, že som išla z práce hneď na tréning. Mala som oveľa viac energie. Nebolo to žiadne trápenie či hladovanie, práve naopak, jedla som pravidelne, cítila som sa výborne, ľahšie, obratnejšie a hlavne krajšie a o pozitívnej energii ani nehovorím.

Michaela Škopová, Prešov

Prvú zmenu som pocítila už po dvoch týždňoch! Vtedy som si povedala, že som mohla do Healthy Way nastúpiť už dávno a zbaviť sa svojich prebytočných kíl omnoho skôr. Dlhodobo som mala v krvi aj rizikový zápalový markér. Lekári nedokázali jeho výskyt presne identifikovať a preto ani jeho hodnoty znížiť. Ale s jedálničkom sa hodnoty ustálili do normy bez akýchkoľvek liekov.

Janka Tomaščínová, Prešov

Pani Peťka mi urobila dôkladnú anamnézu prostredníctvom dotazníkov. Taktiež som jej napísala ako som sa stravovala predtým - cez deň som jedla veľmi málo (skoro vôbec), cvičila som a výsledky žiadne. Pani Peťka ma nastavila na správne stravovanie. Prvá myšlienka, čo ma napadla bola, bože budem veľa jesť a priberiem, ale naopak. Moje výsledky sú úžasnééé!

Alena Korčoková, Senohrad

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@healthy-way.sk alebo volajte na +421 905 902 752.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

Back to top