Prečo som nutricionistka?

Nutricionistka Petra Pavuková

Vitajte na stránkach Healthy Way! 🙂 Volám sa Petra Pavuková a veľmi často dostávam otázku, prečo som vlastne nutricionistka a čo ma k tomu priviedlo. Bola to moja vlastná skúsenosť alebo rozhodnutie pomáhať ľuďom? O svoje dôvody a cestu za poslaním sa s Vami teraz podelím.

Hľadáte aj VY spôsob ako zdravo schudnúť?

Už ste niekedy počuli o tom, aké je nezdravé jesť chlieb, mäso, to alebo ono? Už ste niekedy skúšali na chudnutie nejakú „zaručenú“ diétu od známych alebo z internetu a bolo vám z nej zaručene zle, zatiaľ čo kilá sa vás držali aj naďalej? A po niekoľkých diétach ste ku kilám získali zbytočne depku z toho, že to nefunguje?

Čas beží, Vaša energia sa míňa a to je obrovská premárnená príležitosť.

Poznám Vaše stiesnené pocity

Aj ja som sa kedysi točila v kolotoči neúspešných pokusov o redukciu hmotnosti. Moderná gymnastika, ktorej som sa od základnej školy venovala, je extrémne náročný šport. Denno denné sledovanie svojej hmotnosti a hľadanie všetkých možných aj krajných riešení schudnutia veľmi dobre poznám.

Pre pár kál navyše „mimo sezóny“ som často nenávidela svoje telo, nevážila som si samú seba, neverila som si – a preto som verila „každému“, kto mi ponúkal „zázračné riešenia chudnutia“. V oblasti chudnutia to boli rôzni samozvaní „poradcovia“, ktorí v skutočnosti nemali žiadne odborné vzdelanie a využívali len ľudskú naivitu na komerčné účely.

Rozhodla som sa chrániť seba aj Vás

Raz mi došla trpezlivosť a rozhodla som sa prísť na kĺb tomu, ako by sa dalo skutočne zdravo a efektívne schudnúť s trvalým efektom. A potom svoje poznatky odovzdávať ďalej a pomáhať tak desiatkam, stovkám, tisícom ľudí, ktorí riešia rovnaký problém s chudnutím, ako kedysi aj ja. Dnes milujem zdravý životný štýl, šport a samú seba.

Preto som vášnivá nutricionistka

Takéto vzdelanie sa nezíska z jednej, dvoch knižiek, ale je za ním päť rokov poctivého univerzitného štúdia v odbore Výživa ľudí. Stala som sa vďaka nemu nutricionistkoudiplomovanou expertkou na zdravú výživu.

A už od roku 2013 s veľkým nadšením sledujem, ako v škole získaná teória bezpečného chudnutia v praxi skutočne krásne funguje. Do plaviek, do svadobných šiat, do posilňovne … ale hlavne Vám pomáham chudnuúť pre Váš vytúžený skvelý pocit zo seba samého, lepšiu kondíciu a pevné zdravie.

Ukážem Vám ako sa stať štíhlymi, šťastnými a milovanými

Našla som návod na šťastie, životnú energiu a príťažlivú postavu. Bolo to rovnako „ťažké“ ako „jednoduché“. Tým tajomstvom je ukázať Vám ako vziať svoj život do vlastných rúk.

Nie pre každého je jednoduché začať, preto ako nutricionistka v svojej spoločnosti Healthy Way (v preklade „zdravá cesta“) všestranne pomáham ľuďom, ako ste Vy, aby opäť našli svoje hodnotné ja, svoje pevné zdravie, osvojili si jednoduché zásady správnej výživy a zredukovali svoju prebytočnú hmotnosť.

Tým zmením aj Váš život tak, aby ste mohli žiť spokojne, tak ako si zaslúžite.

Začnite s vyplnením krátkeho dotazníka, ktorý Vám prezradí, ako na tom ste práve Vy. Skutočne potrebujete chudnúť?

 

S láskou a úctou Ing. Petra Pavuková

P.S. A ak neviete, kto je to nutricionista, tak pokračujte v čítaní TU >>

Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre