Objednávka

Stravovací režim online na 30 dní

  • ÁNO
    Objednávam si službu Návrh, úprava a spracovanie stravovacieho režimu na 30 dní online + vstupnú konzultáciu s anamnézou môjho zdravotného a nutričného stavu a kontrolou po 1 mesiaci. 🙂
  • ÁNO
    Viem, že dostanem podrobný jedálniček na mieru na 30 dní, odborné odporúčania a vstupnú konzultáciu prostredníctvom nutričnej a zdravotnej anamnézy.
  • ÁNO
    Viem, že k vyhotoveniu jedálnička je nutné vyplniť nutričnú a zdravotnú anamnézu, ktorá mi príde emailom po zaplatení programu.

Do poznámky môžete zadať o aký typ jedálnička máte záujem. Ak si nie ste istý/á, navrhneme vám ten najlepší pre vás podľa vášho cieľa pri vstupnej konzultácii v dotazníku.

Tu starostlivo vyplňte svoje údaje:

Ing. Petra Pavuková
Ing. Petra Pavuková
Nutricionistka

Nutricionistka, špecialistka s univerzitným vzdelaním na výživu a zdravie človeka. Osobne vám prostredníctvom stravovacieho režimu pomôžem so všetkým čo potrebujete na zdraví napraviť alebo čo chcete stravovaním získať. Správnou stravou dodávate svojmu telu životnú energiu a získavate zaslúžené zdravie.

Keďže rada športujem a venujem sa hlavne behu, zaujímalo ma ako sa stravovať zdravo a vyvážene, aby som mala energiu na šport a zároveň sa neúmyselne neprejedala, prípadne nejedla príliš málo. S jedálničkom som za 5 týždňov zhodila 5 kg a to hlavne na tuku, čo ma potešilo asi najviac.

Zuzana Sabolová, 29.r, Prešov

Už po prvých 2 týždňoch bolo moje trávenie upravené a zmeny boli viditeľné. Únava sa vytrácala napriek tomu, že som išla z práce hneď na tréning. Mala som oveľa viac energie. Nebolo to žiadne trápenie či hladovanie, práve naopak, jedla som pravidelne, cítila som sa výborne, ľahšie, obratnejšie a hlavne krajšie a o pozitívnej energii ani nehovorím.

Michaela Škopová, 28 r., Prešov

Prvú zmenu som pocítila už po dvoch týždňoch! Vtedy som si povedala, že som mohla do Healthy Way nastúpiť už dávno a zbaviť sa svojich prebytočných kíl omnoho skôr. Dlhodobo som mala v krvi aj rizikový zápalový markér. Lekári nedokázali jeho výskyt presne identifikovať a preto ani jeho hodnoty znížiť. Ale s jedálničkom sa hodnoty ustálili do normy bez akýchkoľvek liekov.

Janka Tomaščínová, 39 r.,Prešov

Pani Peťka mi urobila dôkladnú anamnézu prostredníctvom dotazníkov. Taktiež som jej napísala ako som sa stravovala predtým - cez deň som jedla veľmi málo (skoro vôbec), cvičila som a výsledky žiadne. Pani Peťka ma nastavila na správne stravovanie. Prvá myšlienka, čo ma napadla bola, bože budem veľa jesť a priberiem, ale naopak. Moje výsledky sú úžasnééé!

Alena Korčoková, 36 r., Senohrad

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@healthy-way.sk alebo volajte na +421 905 902 752.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

Back to top